•  » نشر جامعه‌نگر
 •  » درباره‌ي ما
 • درباره ما
  هوشمندتر بياموزيد
  در بسياري از كشورهاي پيشرفته علوم پزشكي به صورت جامعه نگر است، بدين معنا كه در اين شيوه سعي مي شود تا حد امكان از بيماري ها پيشگيري شود و اگر فردي بيمار شد تا حدامكان بستري نشود و در جامعه درمان شود و اگر بستري شد در اسرع وقت مرخص شود و دوران بازتواني تا حد امكان سريع و بهتر انجام شود. در زمينه هاي مختلف پزشكي، پرستاري، مامايي و دندانپزشكي و ساير حرفه هاي پزشكي پيشرفت ها و پژوهش ها با ديد جامعه نگر انجام مي شود. نشر جامعه نگر نيز با اين تفكر شكل گرفت تا كمكي باشد در راه ترويج و پيشبرد اين علم نوين پزشكي.
    
  نشر جامعه نگر با مديرمسوولي مرتضي زينعلي از سال 1381 با هدف توسعه در نشر و پخش كتاب هاي علوم پزشكي اغاز به كار كرده است. حاصل چندين سال فعاليت اين موسسه انتشار صدها عنوان كتاب ترجمه و تاليف در زمينه هاي مختلف علوم پزشكي است كه بسياري از اين موارد به عنوان كتاب هاي درسي در دانشگاه هاي مختلف تدريس مي شوند. تجهيز بسياري از كتابخانه هاي علوم پزشكي سراسر كشور، برگزاري نمايشگاه هاي دانشگاهي، استاني و بين المللي، توسعه و حمايت از نمايندگي ها در سراسر ايران از جمله مهمترين فعاليت هاي ما جهت خدمت رساني به جامعه علوم پزشكي بوده است.
    
  در انتشار كتاب ها نهايت تلاش ما اين است كه نياز دانشجويان و سرفصل هاي دروس مدنظر قرار گيرد و براي تاليف و ترجمه از استادان معتبر و باتجربه استفاده  كنيم، در عين حال وجود نخبگان جوان را نيز نمي توان نايده گرفت و طي ساليان اخير از وجود انها نيز بهره جسته ايم.
  با شروع فعاليت در دنياي مجازي تلاش خواهيم كرد با هم و دركنار هم بودن را بيشتر تجربه كنيم و رابط خوبي براي انتقال تجربيات شما عزيزان باشيم. از پيشنهادات و انتقادات شما بيشتر و بهتر استفاده خواهيم كرد.
  آموزش هوشمند علم پزشكي رسالت ماست 
  با ما همراه باشيد
  میزبانی وب و طراحی سایت توسط شرکت پشتیبانان شبکه